Sinu ostukorv on hetkel tühi.

Tagasi poodi

Ostuinfo
 1. Toote lisamine Ostukorvi
Veebipoes on tooted jagatud tootekategooriatesse (nt „Arendavad mänguasjad“), millel on omakorda alamkategooriad (nt „Pusled ja klotsid“). Tootepildil klikkides avaneb täpsem tootekirjeldus. Leidke endale sobiv toode ja lisage see ostukorvi, vajutades „LISA KORVI”. Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka otsingut. Kirjutage otsingumootori lahtrisse märksõna või tootenimi ning vajutage "OTSIN". Teile kuvatakse tooted, mis võiksid vastata antud otsingukriteeriumile. Tooteinfo juures on märge saadavuse kohta (nt „Laos olemas“, "Tellimisel" jne) ning orienteeruv tarneaeg. "Tellimisel" tooted tarnitakse ainult Ostja tellimuse peale alates arve tasumise kuupäevast. Laoseisu kohta näeb märget, kui avate tootekategoorias pildiga tooteinfo. Kiirvaates laoseisu kohta infot ei näe! Oma ostukorvi sisu ja maksumust saate vaadata, liikudes kursoriga nupule „OSTUKORV“. Ostukorvis saab koguse lahtril vastavalt noolega kas üles või alla vajutades muuta koguseid. Ostukorvist on võimalik tooteid eemaldada, vajutades ristikujulisele ikoonile.
 1. Ostutehingu vormistamine
Avatud ostukorvis näete valitud tooteid, kogust ja hinda. Edasi liikumiseks vajutage nupule „MINE KASSASSE“. Arvelduseks sisestage korrektsed andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, aadress, e-posti aadress). Valige saatmisviis ning sobiv pakiautomaat, seejärel näete kauba maksumust ja hinda koos transporditasuga ning kogusummas sisalduva käibemaksu suurust. Sobiva saatmisviisi valimisel palun arvestage, et paki mõõtmed ei tohi olla Omniva pakiautomaadi puhul suuremad kui 39 x 38 x 64 cm ja Itella SmartPOST'i pakiautomaadi puhul suuremad kui 60 x 36 x 60 cm (k x l x p), vastasel juhul ei mahu pakk pakiautomaati ära. Sel juhul tuleb saatmisviisiks valida kullerteenus. Ligikaudsed toote mõõdud on antud e-poes tootekirjelduse juures. Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „ESITA TELLIMUS“. Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile.
 1. Tellimuse eest tasumine
Tasuda saate koheselt või hiljemalt 3 päeva jooksul pangaülekandega tellimusarve alusel OÜ LASTEKAUBAD pangakontole. Arve säilib kliendikontol ja sellele sisse logides saate alati enda arveid vaadata. Veebipood Trips-Traps-Trull (OÜ LASTEKAUBAD) tellimuste eest on võimalik tasuda SEB arvelduskontole (IBAN) EE211010220256591227. Ülekandega tasumisel tuleb kindlasti selgitusse märkida tellimusarve number! Tellimust hakatakse täitma alles pärast arve tasumist ja raha laekumist OÜ LASTEKAUBAD arveldusarvele. Kui arve ei ole tasutud 3 päeva jooksul, tühistame tellimuse. Tellimuse täitmise kiirendamiseks on soovitav saata panga kinnitusega maksekorraldus e-posti aadressile tellimus@tripstrapstrull.ee.
 1. Kauba kohale toimetamine
Laos olevad kaubad postitame enne kella 12.00 laekunud maksete korral samal tööpäeval, pärast kella 12.00 laekunud maksete korral järgmisel tööpäeval. Kui kaubad on laos olemas (tooteinfo juures saadavuse märge „Laos olemas“), jõuavad need Ostjani 1-3 tööpäeva jooksul alates ostuarve laekumise kuupäevast. Kaubad, mida tarnitakse Ostja tellimuse alusel (tooteinfo juures märge „Tellimisel“), jõuavad Ostjani 7-21 (+ riigisiseselt 1-3) tööpäeva jooksul alates ostuarve laekumise kuupäevast. Pikema tarneaja korral informeerib veebipood sellest Ostjat pärast tellimuse tegemist e-kirja ja/või telefoni teel. Kui tellimuse sooritamise ja selle täitma asumise vahepeal on toimunud mistahes põhjusel muutus tarneajas, teavitame Ostjat esimesel võimalusel tarneaegade muutusest e-posti või telefoni teel. 5. Toodete tagastamine ja pretensioonide esitamine OÜ LASTEKAUBAD vastutab veebipoes Trips-Traps-Trull müügil olevate toodete nõuetele vastavuse ja puuduste eest. Pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat (vt „Müügitingimused“). Ostjal on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse. OÜ LASTEKAUBAD on alati huvitatud probleemile kiire ja mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse leidmisest. Palume pöörduda meie klienditeeninduse poole tellimus@tripstrapstrull.ee, koos leiame lahenduse! 6. Konfidentsiaalsus OÜ LASTEKAUBAD ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele, v.a info logistikafirmale, mis on vajalik kauba sihtkohta toimetamiseks. Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist veebipood Trips-Traps-Trull andmebaasist. 7. Kontakt Kõikide küsimuste, murede ja rõõmude korral palume võtta meiega ühendust klienditoe kontaktidel +372 58 844 445 või tellimus@tripstrapstrull.ee. Kirjadele vastame 24 h jooksul. ×
Ostu sooritamisel on kliendil võimalik valida järgmiste kohaletoimetamise viiside vahel:
 1. Itella (SmartPOST) pakiautomaat – Eesti piires teenuse hind 3,50 eurot.
Itella saadab Ostjale SMSiga teavituse, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.
 1. Omniva (Post24) pakiautomaat - Eesti piires teenuse hind 3,50 eurot.
Omniva saadab Ostjale SMS-iga teavituse, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.
 1. Kullerteenus – Eesti piires teenuse hind olenemata paki suurusest 8 eurot.
Kullerfirma saadab Ostjale sõnumi ja/või e-maili, milles teavitab paki saabumise orienteeruva ajavahemiku. Kaup jõuab Ostjani olenevalt valitud tarneviisist vastavalt logistikafirma tarneaegadele, kuid üldjuhul 1-3 tööpäeva jooksul alates ostusumma laekumisest veebipood Trips-Traps-Trull arveldusarvele. Kaubad, mida tarnitakse Ostja tellimuse alusel (tooteinfo juures märge „Tellimisel“), jõuavad Ostjani 7-21 (+ riigisiseselt 1-3) tööpäeva jooksul alates ostuarve laekumisest Trips-Traps-Trull arveldusarvele. Pikema tarneaja korral informeerib veebipood sellest Ostjat pärast tellimuse tegemist e-kirja ja/või telefoni teel. Toote juures olev laoseis, mille järgi Ostja saab teada orienteeruva tarneaja, on nähtav tootekategoorias lisainfot koos piltidega avades, kiirvaates seda näha ei ole. Laos olevad kaubad postitame enne kella 12.00 laekunud maksete korral samal tööpäeval, pärast kella 12.00 laekunud maksete korral järgmisel tööpäeval. Tasuta transport Eesti piires – kui ostusumma tellimuse puhul ilma saatekuluta on üle 75 euro. ×
Peale tellimuse kinnitamist vormistatakse tellimusele ettemaksuarve. Arve saadetakse tellimuses märgitud e-posti aadressile, seda on võimalik välja printida ja tasuda maksetähtaja jooksul endale sobival ajal. Veebipoes Trips-Traps-Trull on praegu veel võimalik tasuda arvet ainult pangaülekandega. E-poe pangakonto: SEB – (IBAN) EE211010220256591227 Saaja nimi: OÜ LASTEKAUBAD Pangaülekandega tasumisel tuleb märkida selgitusse kindlasti tellimusarve number. Tasumist tõendava maksekorralduse saatmine e-posti aadressile tellimus@tripstrapstrull.ee kiirendab tellimuse täitmist. Tellimust hakatakse täitma alles pärast arve tasumist ja raha laekumist OÜ LASTEKAUBAD arveldusarvele. Kui arve ei ole tasutud 3 päeva jooksul, tühistame tellimuse. Kui makse peaks mingil põhjusel ebaõnnestuma, ei pea tellimust uuesti vormistama. Leidke arve oma postkastist ning sooritage selle alusel makse uuesti. Muude maksevõimaluste lisandumisest teavitame www.tripstrapstrull.ee kodulehel ja e-posti kaudu. ×
MÜÜGITINGIMUSED
 1. Müügitingimuste kehtivus
1) Müügitingimused kehtivad veebipoest Trips-Traps-Trull ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja OÜ LASTEKAUBAD (edaspidi Veebipood Trips-Traps-Trull ) vahel kaupade ja teenuste ostmisel. 2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoest Trips-Traps-Trull toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid. 3) Veebipood Trips-Traps-Trull jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.tripstrapstrull.ee .
 1. Hinnainfo
1) Kõik veebipoes Trips-Traps-Trull toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. 2) Ostudel, mille kogusumma jääb alla 75 euro, lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Ostja valitud tarneviisile (Itella SmartPOST 3,50 eurot; Omniva Post24 3.50 eurot; kullerteenus 8 eurot). 3) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist). 4) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Ostja ja veebipood Trips-Traps-Trull vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi. 5) Veebipood Trips-Tarps-Trull jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.tripstrapstrull.ee .
 1. Tellimuse vormistamine
1) Lisage soovitud tooted ostukorvi. 2) Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Mine kassasse“ 3) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad korrektselt, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub kauba kiire ja tõrgeteta kohale toimetamine ning hilisem võimalik vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Kliendikonto registreerimisel saadetakse andmetes märgitud meiliaadressile selle kohta info. 4) Valige vastavalt paki suurusele (tooteinfo juures) tarneviis – Itella SmartPOST, Omniva Post24 või kullerteenus. Paki mõõtmed ei tohi olla Omniva pakiautomaadi puhul suuremad kui 39 x 38 x 64 cm ja Itella SmartPOST’i pakiautomaadi puhul suuremad kui 60 x 36 x 60 cm (k x l x p), vastasel juhul ei mahu pakk pakiautomaati ära. Saatmisviisiks tuleb valida sel juhul Kullerteenus. Järgnevalt tehke valik, millisesse pakiautomaati soovite pakki saada. 5) Märkige, et olete tutvunud ja nõustute Müügitingimustega ning esitage tellimus, vajutades sellenimelisele nupule. 6) Teile kuvatakse tasumiseks arve. Arvet saate näha igal ajal, logides sisse enda kliendikontole. Arve saadetakse ka Kliendi andmetes märgitud meiliaadressile. 7) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−16.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.
 1. Müügilepingu jõustumine
1) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood Trips-Traps-Trull andma Ostjale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood Trips-Traps-Trull poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja aga kohustub veebipoele Trips-Traps-Trull tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu. 2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest. 3) Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist veebipoe Trips-Traps-Trull pangakontole.
 1. Kohaletoimetamine
1) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood Trips-Traps-Trull tellimuse tarnetingimustes ettenähtud aja jooksul ning annab selle kohale toimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. 2) E-poe veebilehel näidatud kohale toimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest veebipoe Trips-Traps-Trull pangakontole. 3) Viivitusteta kohale toimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohale toimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed. 4) Veebipood Trips-Traps-Trull  ei vastuta kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Trips-Traps-Trull ei saanud mõjutada ega ette näha.
 1. Tagastamisõigus
1) Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Taganemisavalduse vorm on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel.  Lepingust taganemise korral maksab kauba tagastamisega seotud kulud Ostja. 2) Tagastatav kaup peab olema kasutamata, täiskomplektne ja originaalpakendis, pakend ei tohi olla lõhutud või vigastatud. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peab Ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha. 3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille vormi leiab Tarbijakaitseameti kodulehelt ning saata see aadressile tellimus@tripstrapstrull.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. 4) Ostja peab veebipoele Trips-Traps-Trull kauba tagastama viivitamatult pärast avalduse esitamist või hiljemalt sellele järgneva 30 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. 5) Veebipood Trips-Traps-Trull tagastab taganemisavalduse kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva möödumisel, kauba eest tasutud summa.       7. Vääramatu jõud 1) Veebipood Trips-Traps-Trull ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Trips-Traps-Trull ei saanud mõjutada või ette näha.       8. Isikuandmete töötlemine 1) Ostja annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Ostja isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohale toimetamiseks. 2) Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohale toimetamiseks. 3) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Ostja on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel www.tripstrapstrull.ee . 4) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka veebipoel ligipääs.       9. Pretensioonide esitamise kord 1) Veebipood Trips-Traps-Trull poolt müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg. 2) Ostja peab puuduse ilmnemisel veebipoele Trips-Traps-Trull pretensiooni esitama hiljemalt kahe kuu jooksul puuduse ilmnemisest, lisades digitaalselt või paberkandjal arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti. 3) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile tellimus@tripstrapstrull.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, kaebuse esitamise kuupäev, tellimuse number, toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus ning omapoolne soovitav lahendus. Puudusega toodet edasi kasutada ei tohi. 4) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest. Pretensioonide lahendamisel lähtutakse TKS §19-s lg 6 ja 7 sätestatust. 5) Veebipood Trips-Traps-Trull ei vastuta: - Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote kasutusjuhendi eiramisest, toote mittenõuetekohase või mitte eesmärgipärase kasutamise ja hoiustamise tulemusena, - toote normaalse kulumise eest.       10. Ostja õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole Kui veebipood on keeldunud Ostja kaebust lahendamast või Ostja ei ole nõus veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Ostja esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Ostja võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse. Tingimused kehtivad alates 25.11.2015 ×