Koostööpartnerid

Legler on 1988. aastal Saksamaal asutatud hulgimüügifirma, mille fookuses on puidust mänguasjad. Olulisimaks peetakse toodete ohutust ja turvalisust, jätkusuutlikkust ning kvaliteeti, aga ka rõõmu laste silmis.

   Välja on töötatud oma kaubamärk Small foot, mille puhul toodete valmistamisel pööratakse erilist tähelepanu lapsesõbralikkusele, kujunditele, värvidele ning funktsioonidele ja pedagoogilisele lähenemisviisile, et lapsed omandavad olulisemad eluks vajalikud oskused mängides.

Järjest rohkem Small foot tooteid valmistatakse FSC® sertifitseeritud puidust (vastutustundlik metsamajandus). Kõik tooted vastavad Euroopa Liidus kehtivale mänguasjade ohutusstandardi EN 71 direktiividele.

Legler on programmi ICTI Care Committed Brands PLUS ametlik partner, mis tagab, et toodete valmistamisprotsessis ei ole kasutatud lapstööjõudu ning töötajatele on tagatud õiglased töötingimused.

◊     ◊     ◊

Erzi tooted on loodud spetsiaalselt lapse arengu edendamiseks. Mänguasjade valmistamisel keskendutakse detailidele, et tagada elutruu välimus ja anda seeläbi mängule maksimaalne väärtus.

Oluliseks peetakse ohutust, keskkonnahoidlikku tootmist ja kasutatavate materjalide puhtust. Erzi mänguasjad on eranditult kõik valmistatult FSC® sertifitseeritud puidust (vastutustundlik metsamajandus), need vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ning on kirgliku meisterdamise tulemus.

Erzi mänguasjad on lastele ohutud, töödeldud veepõhiste värvidega (“GS + TÜV proofed”) ja vastavad Euroopa Liidus kehtivale mänguasjade ohutusstandardi EN 71 direktiividele.
Tooted valmivad Saksamaal (“Made in Germany”).

◊     ◊     ◊

Djeco on perefirma, mis alustas tegevust 1954. aastal Prantsusmaal.

Djeco märksõnadeks on turvalisus, loodus- ja lapsesõbralikkus, loomingulisus, julgus ning kirg. Toodete kujundus on olnud Djeco’l aastaid lähenemise keskmeks, mistõttu tehakse mängude ja mänguasjade disainimisel koostööd paljude andekate kunstnike ja illustraatoritega. Lastele toodetavad mänguasjad, kujunduselemendid, kunsti- ja käsitöötarbed ning tegevuskomplektid on disainitud mänguliselt – täis vabadust, kujutlusvõimet, pööraseid ideid ja originaalsust. Toodetes kasutatakse vaid tippkvaliteediga materjale.

Tooted vastavad Euroopa standardi EN 71 kõikidele direktiividele.

◊     ◊     ◊

◊     ◊     ◊

Little Dutch on Hollandist pärit lastetoodete bränd. Nende laias ja pidevalt täienevas tootevalikus on lisaks puidust ja pehmetele mänguasjadele ka lastetoa sisustuselemendid, beebiriided, tekstiilitooted söögi-, vanni- ja uneajaks. Mänguasjad on ajatud, stiilsetes värvitoonides ja mustritega.

Little Dutch puidust mänguasjad on toodetud kvaliteetsest puitmaterjalist ning kõik kasutatud värvid on veepõhised ja allergiavabad.

Tooted on kooskõlas Euroopa Liidus kehtiva mänguasjade ohutusstandardi EN 71 direktiividega ja on toodetud keskkonda säästval viisil ning lapstööjõudu kasutamata.

◊     ◊     ◊

Gollnest & Kiesel on Euroopa innovaatiline puidust mänguasjade tootja ja Põhja-Saksamaa suurim mänguasjaettevõte. Firma asutasid 1981. aastal Gerhard Gollnest ja Fritz-Rüdiger Kiesel. Rohkem kui 450 GoKi töötaja kogu maailmas tegelevad praeguseks lasteaedade ja lapsepõlve värvikamaks muutmisega. Üle 2000 erineva toote moodustavad ühe kõige mitmekesisema tootesarja mänguasjatööstuses.

Gollnest & Kiesel kasutab ainult jätkusuutlikust Euroopa metsandusest saadud puitu ja töötab selle nimel, et võimalikult paljud tooted oleksid taaskasutatavad. Kõrgeimate ohutusstandardite tagamiseks testitakse kõiki tooteid pidevalt oma laboris ning ka välised testimisasutused kontrollivad GoKi tooteid ulatuslikult ja regulaarselt.

◊     ◊     ◊

Connetix Tiles on kahe Austraalia pere poolt loodud väikeettevõte. Kui nende lapsed hakkasid lasteaias käima, nägid vanemad, kuivõrd lapsed nautisid magnetiliste klotsidega mängimist ja otsustasid luua oma brändi – sellise, mille klotsid oleks vastupidavamad, vähem kriimustustele vastuvõtlikumad, kirkamad ja paremini peegelduvad kui teised sarnased turul olevad klotsid.

Connetix magnetklotsid soodustavad kognitiivsete oskuste, ruumitaju, käe-silma koordinatsiooni, üld- ja peenmotoorika arengut ning aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone –  seda kõike läbi mängu!

Connetix magnetklotsid on kriimustuskindlad ja valmistatud vastupidavast BPA vabast plastikust, mida kasutatakse ka toiduainete hoiustamiseks.

◊     ◊     ◊