Mänguasjapoe tootevalik koosneb laste meeli, loovust, motoorikat ja keskendumisvõimet arendavatest mänguasjadest ning õppemängudest, mis on samaaegselt harivad, kaasahaaravad ja vastupidavad ning keskkonnahoidlikult valmistatud.

Valikus on palju montessori-sõbralikke mänguasju, mis on lihtsad ja tõetruud, andes inspiratsiooni loovale mängule ning aidates lapsel avastada maailma meelte kaudu.

Meie koostööpartnerid on mänguasjade valmistamisel enamasti kasutanud puitu, mis tänu oma suurepärastele omadustele on parim materjal mänguasjadele, aga ka teisi naturaalseid materjale. Mõnede loomutruude ja detailirohkete lelude valmistamisel on kasutatud ka mittelooduslikke materjale.

Toodete viimistlemisel on kasutatud vee baasil valmistatud ohutuid värve ja lakke, mis on värvikindlad, rooste-, nikli- ja saastevabad. Suur osa toodetest kannab FSC-märgist (ingl.k. Forest Stewardship Council) ehk on valmistatud säästlikult ja vastutustundlikult majandavatest metsadest saadud puidust.

Loovtegevusteks pakume tooteid nii väikelastele kui ka nooremale ning vanemale koolieale, need on erineva keerukusastmega ja disainitud nii poistele kui ka tüdrukutele sobivalt - joonistamis- ja värvimiskomplektid, mosaiigimängud ja kollaažid, liivapiltide valmistamine, meisterdamismängud ning käsitöökomplektid.

Tooted on põhjalikult testitud, need vastavad Euroopa standardi EN 71 kõikidele direktiividele, on laste- ja keskkonnasõbralikud oma funktsionaalsuse ning ohutuse poolest.