HARIDUSASUTUSED

Lasteaedadele, -hoidudele ja muudele haridusasutustele kehtib alati jaehinnast -10% soodustus.

- Riigiasutustega arveldame e-arvete alusel maksetähtajaga 21 kalendripäeva, kauba toimetame kohale vastavalt tellimuses märgitud tarneajale (lao- või järeltellimisega kaup).

- Eraharidusasutustelt eeldame enne kauba väljasaatmist maksete laekumist (maksetähtaeg kokkuleppel), kauba toimetame kohale vastavalt tellimuses märgitud tarneajale.

- Tellimustele alates 400 € pakume progresseeruvalt suuremat soodustust – hinnainfo saamiseks kirjutage tellimus@tripstrapstrull.ee.

Kuidas tellida? Kui olete sobivad tooted välja valinud, saatke tellimus meile e-kirjaga tellimus@tripstrapstrull.ee, saadame vastu arve/e-arve, millel on soodustus vastavalt tingimustele.

Soovite abi valiku tegemisel? Võtke meiega ühendust telefonil 58 844 445 või tellimus@tripstrapstrull.ee, tuleme tootekataloogidega ning -näidistega kohale või nõustame ja aitame igakülgselt telefoni ning e-posti vahendusel.

KOOSTÖÖ TEISTE LASTEASUTUSTE JA ETTEVÕTETEGA

Sisustame mängutubasid, asutuste ja ettevõtete mängunurki ning meilt saab hulgi tellida lastele sobivaid kingipakke kevad- ja jõulupidudeks, lasteaia lõpupidudeks ning muudeks tähtpäevadeks.

Pakume mänge ka seeniorkollektiividele.

Saatke meile oma soovid ja mõtted e-kirjaga tellimus@tripstrapstrull.ee - teeme personaalse pakkumise!