Tellimuse vormistamine

Veebipoest ostu sooritamiseks on kaks võimalust: külalisena või registreeritud kliendina sisse logides. Veebipoe registreeritud kliendina saab Ostja igalt ostult -5% soodustust, ka juba soodushinnaga toodetelt, kui kampaaniainfo juures ei ole märgitud teisiti.


Kui olete juba kliendikonto registreerinud, valige paremal ülanurgas "Kasutaja" - "Sisene", kirjutage lahtritesse enda e-posti aadress ja parool/salasõna ning vajutage "Sisene". Olete nüüd sisse loginud ja saate asuda kaupa valima.
Kui kliendikontot veel ei ole, valige paremal ülanurgas "Kasutaja" - "Minu kasutaja" - looge konto, täites ära küsitud väljad. Kinnitage, et olete tutvunud ja nõustute Müügitingimustega ja Privaatsustingimustega ning salvetage andmed. Olete nüüd sisse loginud ja saate asuda kaupa valima.
Kliendikontolt saab välja logida, vajutades paremal ülanurgas enda nime alla asuvale reale "Välja".

Tooted on jagatud tootekategooriatesse (nt „Mängud ja mänguasjad“), millel on omakorda alamkategooriad (nt „Arendavad mänguasjad“) ja sellel veel omakorda alamkategooriad (nt "Õppemängud"). Kategooria avamiseks klikkige selle nimetusele. Avanevad tootepildid, pildile vajutades põhjalikum tooteinfo (kirjeldus, üksikasjad, tarneaeg jm). Leidke endale sobiv toode ja lisage see ostukorvi, vajutades „Lisa ostukorvi”.

Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka otsingut. Kirjutage otsingumootori lahtrisse märksõna või tootenimi ning vajutage otsingumärgile. Teile kuvatakse tooted, mis võiksid vastata antud otsingukriteeriumile.

Kui ostu vormistamisel küsitakse ostukorvis sooduskoodi/kampaaniakoodi, tuleb vajutada antud tekstile, misjärel avaneb lahter koodi kirjutamiseks. Kampaaniakoodi kinnitamiseks vajutage nupule "Lisa".

Täitke kõik nõutud väljad (telefoninumber on kohustuslik), seejärel valige sobiv kohaletoimetamise viis (SmartPOST, Omniva või DPD pakiautomaat, kuller või ise järele tulemine Tartus Lõunakeskusesse mänguasjapoodi Trips-Traps-Trull).

Kauba kohaletoimetamine on pakiautomaati tasuta, kui tellimuse summa pärast soodustuste mahaarvamist on vähemalt 39 €. Kauba kohaletoimetamine kulleriga on tasuta, kui tellimus pärast soodustuste mahaarvamist on vähemalt 100 €.

Toodete juures, mis oma mõõtmetelt ei mahu pakiautomaati, on vastav märge ja/või saatmisviiside valikus ainult kuller ning ise järele tulemine. Muude tarneviiside valiku korral ei saa me kahjuks tellimust täita.
Tarneviiside allosas asub lahter, kuhu Ostja saab kirjutada tellimust puudutava lisainfo ja täpsustavad kommentaarid.
Vajutage "Jätka" ning suunduge maksma.

Müügileping jõustub ja tellimust hakatakse käsitlema, kui tellimuse kogusumma on laekunud OÜ LASTEKAUBAD arvelduskontole.

Mugavaim viis tellimuse eest tasumiseks on Maksekeskuse kaudu pangalingiga (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, PocoPay).
Kontrollige, et arves toodud andmed on õiged. Nõustuge tingimustega ja vajutage lahtrile "Maksekohustusega tellimus". Kinnitage makse enda tavapärast autentimisviisi kasutades.
Pärast kauba eest tasumist pangalingiga vajuta nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Kui valite tasumiseks pangaülekande, saadetakse arve Ostja andmetes märgitud e-posti aadressile ja selle tasumiseks on aega 3 päeva. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, tühistatakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab Müüja kliendile e-kirjaga arve ja kinnituse.

Isikuandmete vastutav töötleja on OÜ LASTEKAUBAD. OÜ LASTEKAUBAD edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Laosolevad tooted saadetakse välja ühe tööpäeva jooksul alates lepingu jõustumisest. Kui tellimuse sooritamise ja selle täitma asumise vahepeal on toimunud mistahes põhjusel muutus laoseisus ning tellimust ei õnnestunud komplekteerida, teavitatakse Ostjat esimesel võimalusel tarneaegade muutusest e-posti ja/või telefoni teel. Ostjal on võimalik sel juhul ostust loobuda ja talle kantakse raha tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul.

Tooted, mis on ajutiselt laost otsa lõppenud, on vastava infoga märgistatud ("Laost otsas" või "Laos ei ole piisavalt tooteid") ja neid ei saa üldjuhul ostukorvi lisada.
Tooted, mis on müügil ainult ettetellimisega (kaup tellitakse tootjalt Ostja tellimuse alusel), on vastava infoga märgistatud ja neid saab ostukorvi lisada ning nende eest tasuda. Orienteeruv tarneaeg on märgitud toote juurde.

Soovi korral väljastame tasumiseks e-arve. Riiklikel lasteasutustel ja omavalitsustel on võimalik tasuda e-arve alusel maksetähtaja jooksul.