Puidust juustud kastikeses

11,95 €
Maksudega

See puidust juustuvalik võiks olla kohustuslik kõikidele väikestele juustugurmaanidele ning -sõpradele! Hea valik poemängu täienduseks!

Puidust mängutoiduga mängimine on suurepärane võimalus tervislike toitumisharjumuste kujundamiseks ja sotsiaalse suhtluse arendamiseks.

Rollimäng toetab kõnet ja suhtlusoskust, arendab peenmotoorikat, probleemide lahendamisoskust, sotsiaalset empaatiat, loovust ja kujutlusvõimet.

Laos

Kõige realistlikum mängutoit! Iga ese on valmistatud täispuidust, mis on saadud FSC-sertifitseeritud tarnijatelt ja viimistletud käsitsi looduslikes värvitoonides mittetoksilise lakiga, mis laseb kaunil puidusüül sellest läbi paista. Tulemuseks on toode, mis näeb välja kutsuvam kui pärisasi!

Lapsed armastavad imiteerida seda, mida täiskasvanud teevad, olgu see siis ostlemine, kokkamine või einestamine. Miniatuursest mängutoidust saab mänguaja lahutamatu osa, innustades tundide kaupa kodu ja poodi mängima.
Katsudes siledad puidust tooted sobivad ideaalselt väikestele kätele.

Puidust väike juustukomplekt sisaldab 2 šveitsi juustu, 1 edamit, 6 pehmet juustu - kõik tuntud kaubamärgiga ja väga realistlikud. Puidust kast on nende hoidmiseks paras ja sobib suurepäraselt ka poemänguks.

Materjal: puit (pöök)

Mõõdud: 8,3 x 12,2 x 6 cm

Soovituslik vanus: alates 3. eluaastast

HOIATUS! See toode sisaldab väikseid osi ja ei sobi alla 3-aastastele lastele ilma täiskasvanute järelevalveta.
Toode vastab Euroopa ohutusstandardi EN71 nõuetele. Kasutatud värvid ja lakid on mittetoksilised ega ole lastele ohtlikud.
Valmistatud Saksamaal.

E-8236