Muna lõikamine

3,95 €
Maksudega

Erzi naturaalset puumuna saab mängunoaga kaheks tükiks lõigata või lihtsalt pooleks murda. Munatükke ühendab kollane takjapael, mis moodustab kuldse munakollase.

See tükeldatud puidust muna sobib suurepäraselt mängukööki või poemängu mängimiseks.

Laost otsas - tellimisaeg 2-3 nädalat

Kaks omavahel ühendatavat munapoolikut. Mängunuga ei ole kaasas, seda saab osta eraldi.

Kõige realistlikum mängutoit! Iga ese on valmistatud täispuidust, mis on saadud FSC-sertifitseeritud tarnijatelt ja viimistletud käsitsi looduslikes värvitoonides mittetoksilise lakiga, mis laseb kaunil puidusüül sellest läbi paista. Tulemuseks on toode, mis näeb välja kutsuvam kui pärisasi!

Lapsed armastavad imiteerida seda, mida täiskasvanud teevad, olgu see siis ostlemine, kokkamine või einestamine. Miniatuursest mängutoidust saab mänguaja lahutamatu osa, innustades tundide kaupa kodu ja poodi mängima.
Katsudes siledad puidust tooted sobivad ideaalselt väikestele kätele.

Puidust mängutoiduga mängimine on suurepärane võimalus tervislike toitumisharjumuste kujundamiseks ja sotsiaalse suhtluse arendamiseks.
Rollimäng toetab kõnet ja suhtlusoskust, arendab peenmotoorikat, probleemide lahendamisoskust, sotsiaalset empaatiat, loovust ja kujutlusvõimet.

Materjal: puit (pöök), naturaalne.

Mõõdud: 3,7 x 4,9 x 3,9 cm.

Soovituslik vanus: alates 3. eluaastast.

HOIATUS! See toode sisaldab väikseid osi ja ei sobi alla 3-aastastele lastele ilma täiskasvanute järelevalveta.
Toode vastab Euroopa ohutusstandardi EN71 nõuetele. Kasutatud värvid ja lakid on mittetoksilised ega ole lastele ohtlikud.
Valmistatud Saksamaal.

E-7006