Erzi grillimise mängukomplekt

22,95 €
Maksudega

Kas soovite grill-liha või köögivilju? Grillimise mängukomplekt sisaldab seda kõike!

Puidust mängutoiduga mängimine on suurepärane võimalus tervislike toitumisharjumuste kujundamiseks ja sotsiaalse suhtluse arendamiseks.

Rollimäng toetab kõnet ja suhtlusoskust, arendab peenmotoorikat, probleemide lahendamisoskust, sotsiaalset empaatiat, loovust ja kujutlusvõimet.

Laos

 

Alates 49-eurost tarne pakiautomaati tasuta

 

Toodete tagastamise õigus 14 päeva jooksul

 

Maksa hiljem kuni kolmes osas (0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu; alates 25 € ostudele)

Kõige realistlikum mängutoit! Iga ese on valmistatud täispuidust, mis on saadud FSC-sertifitseeritud tarnijatelt ja viimistletud käsitsi looduslikes värvitoonides mittetoksilise lakiga, mis laseb kaunil puidusüül sellest läbi paista. Tulemuseks on toode, mis näeb välja kutsuvam kui pärisasi!

Lapsed armastavad imiteerida seda, mida täiskasvanud teevad, olgu see siis ostlemine, kokkamine või einestamine. Miniatuursest mängutoidust saab mänguaja lahutamatu osa, innustades tundide kaupa kodu ja poodi mängima.
Katsudes siledad puidust tooted sobivad oma mõõtmetelt ideaalselt väikestele kätele.

Komplektis on 14 osa: 1 grill-liha lõik, 1 grillvorst, 1 pudel ketšupit, 1 paar grillimistange, 2 ürdibaguette'i viilu, 2 grillvarrast köögiviljadele, kuhu saab grillimiseks laduda tomatid, seened ja suhkrumaisi.

Karbi mõõdud: 12,2 x 12,3 x 12,5 cm

Materjal: puit

Soovituslik vanus: alates 3. eluaastast

HOIATUS! See toode sisaldab väikseid osi ja ei sobi alla 3-aastastele lastele ilma täiskasvanute järelevalveta.
Toode vastab Euroopa ohutusstandardi EN71 nõuetele. Kasutatud värvid ja lakid on mittetoksilised ega ole lastele ohtlikud.
Valmistatud Saksamaal.

E-8199