Puidust köögiviljad kastikeses

11,95 €
Maksudega

Erzi köögiviljakastike sisaldab kõike, mida väike kokk vajab värske salati või maitsva supi valmistamiseks. Väike armas kastike võimaldab neid suurepäraseid köögivilju ideaalselt ka mänguköögi riiulil või toidupoes näidata.

Puidust mängutoiduga mängimine on suurepärane võimalus tervislike toitumisharjumuste kujundamiseks ja sotsiaalse suhtluse arendamiseks.

Rollimäng toetab kõnet ja suhtlusoskust, arendab peenmotoorikat, probleemide lahendamisoskust, sotsiaalset empaatiat, loovust ja kujutlusvõimet.

Laos

Kõige realistlikum mängutoit! Iga ese on valmistatud täispuidust, mis on saadud FSC-sertifitseeritud tarnijatelt ja viimistletud käsitsi looduslikes värvitoonides mittetoksilise lakiga, mis laseb kaunil puidusüül sellest läbi paista. Tulemuseks on toode, mis näeb välja kutsuvam kui pärisasi!

Lapsed armastavad imiteerida seda, mida täiskasvanud teevad, olgu see siis ostlemine, kokkamine või einestamine. Miniatuursest mängutoidust saab mänguaja lahutamatu osa, innustades tundide kaupa kodu ja poodi mängima.
Katsudes siledad puidust tooted sobivad ideaalselt väikestele kätele.

Komplektis on 8 osa: 1 porgand, 1 tomat, 1 redis, 1 kurk, 1 seen, 2 rukolalehte. Puidust kast on nende hoidmiseks paras ja sobib suurepäraselt ka poemänguks.

Materjal: puit (pöök)

Mõõdud: 8,3 x 12,2 x 6 cm

Soovituslik vanus: alates 3. eluaastast

HOIATUS! See toode sisaldab väikseid osi ja ei sobi alla 3-aastastele lastele ilma täiskasvanute järelevalveta.
Toode vastab Euroopa ohutusstandardi EN71 nõuetele. Kasutatud värvid ja lakid on mittetoksilised ega ole lastele ohtlikud.
Valmistatud Saksamaal.

E-8241