10% SOODUSTUST ESIMESELE TELLIMUSELE KOODIGA ESIMENE10! | KLIENDITEENINDUS: +372 5884 4445 E – R 10.00-17.00

10% SOODUSTUST
ESIMESELE TELLIMUSELE KOODIGA ESIMENE10!
KLIENDITEENINDUS: +372 5884 4445 E – R 10.00-17.00

Avada Classic Shop
Home » E-POOD » Connetix magnetklotsid Rainbow Mini Pack, 24 osa

Connetix magnetklotsid Rainbow Mini Pack, 24 osa

SKU CON-EU-24

35,00 

Maksa kahes või kolmes osas. Intressivabalt ja lisatasudeta. Loe lisaks:

4 laos

Vajad väiksemat kingitust või lisaklotse olemasolevatele komplektidele? 24-osaline Connetix Rainbow Mini Pack on just selleks loodud!

Magnetklotsidega saavad lapsed ehitada 2D ja 3D kujundeid, arendades oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, arendavad ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ning aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – kõike seda läbi MÄNGU!

Kirjeldus

Sellest väikesest tutvustavast komplektist leiad valiku magnetklotse:

  • 12 x väikest ruutu
  • 6 x võrdkülgset kolmnurka
  • 6 x kõrget võrdhaarset kolmnurka

Komplektis ei ole tavalisi neljakandilisi klotse, mistõttu soovitame kõrgemate ja tugevamate radade ehitamiseks kombineerida seda teiste Connetix magnetklotside komplektidega.

Klotsid on valmistatud toiduainete hoidmiseks sobilikust ja vastupidavast plastikust, mis on BPA ja ftalaatide vaba.
– Ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.
– Connetix klotsidel on kasutatud tugevamaid magneteid kui teiste kaubamärkide klotsidel, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid.
– Connetix klotsidel on eriline disain, mis muudab nad eriliselt vastupidavaks ja kriimustuskindlamaks. Juhime siiski tähelepanu, et kui neid mööda krobelisi pindu või plastikut kõva pinna vastu hõõruda, siis see kriimustub!
– Magnetklotsidel on väga selged ja kirkad värvid, mis valguse käes ilusti mänglevad ja peegelduvad.
– Connetix magnetklotsid ühilduvad enamiku teiste kaubamärkide magnetiliste klotsidega ning kõigi teiste Connetix Tiles komplektidega.

Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate ehitiste tegemiseks, mis arendab hästi nii koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju, ehitada aedu või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Lisainfo

Pakendi mõõdud

19.5 × 18 × 4.6 cm

Materjal

plastik (ei sisalda BPA-d ja ftalaate), sisaldab magnetilisi detaile, Vastupidav, toiduainetööstuses kasutatav ABS-plast

Soovituslik vanus

3+ eluaastat

Bränd

Connetix

Title

Go to Top