10% SOODUSTUST ESIMESELE TELLIMUSELE KOODIGA ESIMENE10! | KLIENDITEENINDUS: +372 5884 4445 E – R 10.00-17.00

10% SOODUSTUST
ESIMESELE TELLIMUSELE KOODIGA ESIMENE10!
KLIENDITEENINDUS: +372 5884 4445 E – R 10.00-17.00

ÄRIKLIENDILE2024-04-04T18:24:02+03:00

Koostöö haridusasutustega

– Lasteaedadele, koolidele ja muudele haridusasutustele pakume jaemüügihinnast alati paremat hinda. Projektimüügi raames anname tellimustele alates 500 € soodustust progresseeruvalt – küsige pakkumist!

– Soodustuse ja hinnainfo saamiseks võtke meiega enne tellimuse tegemist ühendust e-kirja teel tellimus@tripstrapstrull.ee.

– Riigiasutustega arveldame e-arvete alusel maksetähtajaga 21 kalendripäeva, kauba toimetame kohale vastavalt kokkulepitud ja tellimuses märgitud tarneajale (lao- või järeltellimisega kaup).

– Eraharidusasutustelt eeldame enne tellimuse käsitlema hakkamist makse laekumist vähemalt 50% ulatuses ja lõplikku tasumist vahetult enne kauba väljasaatmist. Kauba toimetame kohale vastavalt lubatud tarneajale.

Kuidas tellida? Kui olete sobivad tooted välja valinud, saatke tellimus meile e-kirjaga tellimus@tripstrapstrull.ee, saadame vastu arve/e-arve, millel on soodustus vastavalt tingimustele.

Soovite konsulteerida valiku tegemisel? Võtke meiega ühendust telefonil 58 844 445 või tellimus@tripstrapstrull.ee, tuleme tootekataloogidega kohale või nõustame ja aitame igakülgselt telefoni ning e-posti vahendusel.

Koostöö teiste lasteasutustega ning ettevõtetega

Sisustame lastehoidusid, mängutubasid, asutuste ja ettevõtete mängunurki ning meilt saab hulgi tellida lastele sobivaid kingipakke kevad- ja jõulupidudeks, lasteaia lõpupidudeks ning muudeks tähtpäevadeks.

Pakume sensoorikamänge ka seeniorkollektiividele.

Tellimuse täitmisel eeldame enne tellimuse käsitlema hakkamist arve tasumist vähemalt 50% ulatuses ja lõplikku tasumist enne kauba väljasaatmist, kauba toimetame kohale vastavalt lubatud tarneajale.

Saatke meile oma soovid ja mõtted e-kirjaga tellimus@tripstrapstrull.ee – teeme personaalse pakkumise!

Title

Go to Top