10% SOODUSTUST ESIMESELE TELLIMUSELE KOODIGA ESIMENE10! | KLIENDITEENINDUS: +372 5884 4445 E – R 10.00-17.00

10% SOODUSTUST
ESIMESELE TELLIMUSELE KOODIGA ESIMENE10!
KLIENDITEENINDUS: +372 5884 4445 E – R 10.00-17.00

Avada Classic Shop
Home » ÄRIKLIENDILE
ÄRIKLIENDILE2023-08-17T21:14:50+03:00

Koostöö haridusasutustega

– Lasteaedadele, koolidele ja muudele haridusasutustele kehtib alati jaehinnast vähemalt -20% soodustus.

– Tellimustele alates 350 € (käibemaksuta) pakume progresseeruvalt suuremat soodustust.

– Soodustuse ja hinnainfo saamiseks võtke meiega enne tellimuse tegemist ühendust e-kirja teel tellimus@tripstrapstrull.ee.

– Riigiasutustega arveldame e-arvete alusel maksetähtajaga 21 kalendripäeva, kauba toimetame kohale vastavalt tellimuses märgitud tarneajale (lao- või järeltellimisega kaup).

– Eraharidusasutustelt eeldame enne tellimuse käsitlema hakkamist makse laekumist vähemalt 50% ulatuses ja lõplikku tasumist enne kauba väljasaatmist, kauba toimetame kohale vastavalt lubatud tarneajale.

Kuidas tellida? Kui olete sobivad tooted välja valinud, saatke tellimus meile e-kirjaga tellimus@tripstrapstrull.ee, saadame vastu arve/e-arve, millel on soodustus vastavalt tingimustele.

Soovite konsulteerida valiku tegemisel? Võtke meiega ühendust telefonil 58 844 445 või tellimus@tripstrapstrull.ee, tuleme tootekataloogidega ning -näidistega kohale või nõustame ja aitame igakülgselt telefoni ning e-posti vahendusel.

VAATA TOOTEID

Koostöö teiste lasteasutustega ning ettevõtetega

Sisustame lastehoidusid, mängutubasid, asutuste ja ettevõtete mängunurki ning meilt saab hulgi tellida lastele sobivaid kingipakke kevad- ja jõulupidudeks, lasteaia lõpupidudeks ning muudeks tähtpäevadeks.

Pakume sensoorikamänge ka seeniorkollektiividele.

Tellimuse täitmisel eeldame enne tellimuse käsitlema hakkamist arve tasumist vähemalt 50% ulatuses ja lõplikku tasumist enne kauba väljasaatmist, kauba toimetame kohale vastavalt lubatud tarneajale.

Saatke meile oma soovid ja mõtted e-kirjaga tellimus@tripstrapstrull.ee – teeme personaalse pakkumise!

Title

Go to Top