Miks valida Trips-Traps-Trull?

  • Teeme koostööd tunnustatud mänguasjatootjatega, kelle peamisteks prioriteetideks on ohutus ning jätkusuutlikkus
  • Mänguasjad on laste- ja keskkonnasõbralikud, valdavalt puidust ning teistest naturaalsetest materjalidest
  • Toetume tootevaliku koostamisel lapsevanemate tagasisidele ning professionaalide ja erialaspetsialistide nõuannetele
  • Valikus on suures osas hinnatud brändide parima tagasisidega tooted
  • Pakume mänguasju ja mänge, mille puhul on kasutatud pedagoogilisi elemente ning järgitud kaasava hariduse põhimõtteid
  • Oleme paindlikud ja pakume mugavat ostukogemust koos hea teenindustasemega
  • Pikema tarneaja kompenseerime paremate hindadega
  • 96% tellitud kaupadest jõuab kliendini Müügitingimustes lubatud tähtajaga – laokaubad saadame välja tööpäeva jooksul, tellitavad kaubad lubatud tarneajaga
  • Mittesobivusel on võimalik tooted tagastada 14 päeva jooksul
  • Väärtustame kliendi aega ning soove ja oleme alati valmis oma parimate teadmiste ning oskuste kohaselt nõustama

Meie lugu

Mänguasjapood Trips-Traps-Trull alustas interneti vahendusel puidust mänguasjade müügiga 2015. aastal, lapsehoiuteenuse kõrvaltegevusena, eesmärgiga pakkuda lastele ja lapsevanemaile arendavaid, laste- ning loodussõbralikke puidust mänguasju ja õppemänge.

Korraldades aastast 2008 mitme lastehoiu tööd, võtsime suuna kasutada oma õppe- ja kasvatustegevuses peamiselt puidust mänguasju. Mänguasjad pidid olema turvalised ja jätkusuutlikud ning laskma lapsel areneda ehk mitte mängima lapse eest mängu ära, vaid võimaldama lapsel endal arendada loovat ja vaba mängu. Välistasime “tuled ja viled” – vilkuvad ning häält tegevad mänguasjad.

Lastehoidude vajaduste suurenedes otsustasime hakata puidust mänguasju enda tarbeks ise Euroopa parimatelt tootjatelt tarnima.

Vaimustus imelistest, elutruudest ning ajatutest puidust leludest ja õppemängudest aina kasvas ning koos sellega ka mõte pakkuda neid mugavamalt, kiiremini ja laiemas valikus teistelegi naturaalsust ning jätkusuutlikkust hindavatele huvilistele.

Aastaid väikelastega töötades oli meil tekkinud selge visioon – mänguasjad, mis vastaksid samaaegselt laste, lapsevanemate ja ka lasteasutuste huvidele ning vajadustele, peavad olema ohutud, atraktiivsed, õpetlikud, vastupidavad, lastesõbralikud nii omaduste kui ka funktsionaalsuse poolest ning mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega.

Oma panuse mänguasjade esmasel “testimisel” ja tootevaliku koostamisel andsid alustades ka lastehoiulapsed, kes igapäevases mänguhoos olid suurepärasteks “indikaatoriteks”.

2016. aasta oktoobrist jätkas mänguasjade veebipood tripstrapstrull.ee tegevust lastehoidudest eraldiseisva ettevõttena.

2017. aasta jaanuaris avasime mänguasjapoe Tartus Lõunakeskuses.
2017. aastal liitusime Astri.ee ostukeskusega.
2018. aasta novembrist kuni 2019. aasta detsembrini kauplesime Tartus ostukeskuses Kvartal.
2020. aastal hakkasime arendama tripstrapstrull.ee uut veebipoodi.
2022. aasta veebruarist otsustasime sulgeda mänguasjapoe Lõunakeskuses ja jätkata ainult veebipoena. Võtsime tegutsemises “aja maha”.
2023. aastaks valmis tripstrapstrull.ee uus funktsionaalne koduleht ja e-pood, kus kesksele kohale jäävad alati jätkusuutlikud puidust mänguasjad.

Veebipoe tripstrapstrull.ee tegevus on üle antud ja seda haldab edaspidi ettevõte Salum Retail OÜ.

Mänguasjapoe Trips-Traps-Trull tootevalik täieneb ning muutub pidevalt ja selle koostamisel toetume endiselt aastatepikkusele töökogemusele lastega ja mänguasjamaailmas, omandatud teadmistele, klientide tagasisidele ning professionaalide nõuannetele. Iga mänguasja puhul jälgime hoolega, et see oleks turvaline, haridusliku väärtusega, kestev, eetiliselt valmistatud ning hind oleks vastavuses kvaliteediga.

Meie jätkuv eesmärk on toetada laste arengut, pakkudes selleks harivaid mängu- ja õppevahendeid ning olla lapsevanematele hea teeninduse, huvitava ja kvaliteetse tootevalikuga turvaline ning usaldusväärne ostukoht.

Aitäh, et olete olnud ja jääte meiega!