Miks valida Trips-Traps-Trull?

  • Teeme koostööd tunnustatud mänguasjatootjatega, kelle peamisteks prioriteetideks on ohutus ning jätkusuutlikkus
  • Mänguasjad on laste- ja keskkonnasõbralikud, valdavalt puidust ning teistest naturaalsetest materjalidest
  • Eesmärk on pakkuda vaid parimat – valikus on hinnatud brändide parima tagasiside saanud tooted
  • Toetume tootevaliku koostamisel professionaalide ja erialaspetsialistide nõuannetele ning lapsevanemate tagasisidele
  • Pakume mänguasju ja mänge, mille puhul on kasutatud pedagoogilisi elemente ning järgitud kaasava hariduse põhimõtteid
  • Pakume mugavat ostukogemust koos hea teenindustasemega
  • Pikema tarneaja kompenseerime paremate hindadega ja kliendipakkumistega
  • 96% tellitud kaupadest jõuab kliendini Müügitingimustes lubatud tähtajaga – laokaubad saadame välja tööpäeva jooksul, tellitavad kaubad lubatud tarneajaga
  • Mittesobivusel on võimalik tooted tagastada 14 päeva jooksul
  • Väärtustame kliendi aega ning soove ja oleme alati valmis oma parimate teadmiste ning oskuste kohaselt nõustama

Meie lugu

Mänguasjapood Trips-Traps-Trull alustas interneti vahendusel puidust mänguasjade müügiga 2015. aastal, lapsehoiuteenuse kõrvaltegevusena, eesmärgiga pakkuda lastele ja lapsevanemaile arendavaid, laste- ning loodussõbralikke puidust mänguasju ja õppemänge.

Korraldades aastast 2008 mitme lastehoiu tööd, võtsime suuna kasutada oma õppe- ja kasvatustegevuses peamiselt puidust mänguasju. Mänguasjad pidid olema turvalised ja jätkusuutlikud ning laskma lapsel areneda ehk mitte mängima lapse eest mängu ära, vaid võimaldama lapsel endal arendada loovat ja vaba mängu. Välistasime “tuled ja viled” – vilkuvad ning häält tegevad mänguasjad.

Lastehoidude vajaduste suurenedes otsustasime hakata puidust mänguasju enda tarbeks ise Euroopa parimatelt tootjatelt tarnima.

Vaimustus imelistest, elutruudest ning ajatutest puidust leludest ja õppemängudest aina kasvas ning koos sellega ka mõte pakkuda neid mugavamalt, kiiremini ja laiemas valikus teistelegi looduslikkust ning jätkusuutlikkust hindavatele huvilistele.

Aastaid väikelastega töötades oli meil tekkinud selge visioon – mänguasjad, mis vastaksid samaaegselt laste, lapsevanemate ja ka lasteasutuste huvidele ning vajadustele, peavad olema ohutud, atraktiivsed, õpetlikud, vastupidavad, lastesõbralikud nii omaduste kui ka funktsionaalsuse poolest ning mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega.

Oma panuse mänguasjade esmasel “testimisel” ja tootevaliku koostamisel andsid alustades ka lastehoiulapsed, kes igapäevases mänguhoos olid suurepärasteks “indikaatoriteks”.

2016. aasta oktoobrist jätkas mänguasjade veebipood tripstrapstrull.ee tegevust lastehoidudest eraldiseisva ettevõttena.

2017. aasta jaanuaris avasime mänguasjapoe Tartus Lõunakeskuses.
2017. aastal liitusime Astri.ee ostukeskusega.
2018. aasta novembrist kuni 2019. aasta detsembrini kauplesime Tartus ostukeskuses Kvartal.
2020. aastal hakkasime arendama tripstrapstrull.ee uut veebipoodi.
2022. aasta veebruarist lõpetasime kauplemise Lõunakeskuses, sulgesime mänguasjapoe ja võtsime tegutsemises “aja maha”.
2023. aasta – oleme valmis saanud tripstrapstrull.ee uue funktsionaalse kodulehe ja veebipoe, kus kesksele kohale jäävad alati jätkusuutlikud puidust mänguasjad.

Veebipood tripstrapstrull.ee jätkab pärast mõningast pausi iseseisva üksusena ning seda haldab edaspidi ettevõte Salum Retail OÜ.

Meie jätkuv eesmärk on toetada laste arengut, pakkudes selleks harivaid mängu- ja õppevahendeid ning olla lapsevanematele hea teeninduse, huvitava ja kvaliteetse tootevalikuga turvaline ning usaldusväärne ostukoht.

Mänguasjapoe Trips-Traps-Trull tootevalik muutub ning täieneb pidevalt ja selle koostamisel toetume endiselt aastatepikkusele töökogemusele lastega ja mänguasjamaailmas, klientide tagasisidele, psühholoogiaõpingute raames omandatud teadmistele ning professionaalide nõuannetele. Iga mänguasja puhul jälgime hoolega, et see oleks turvaline, haridusliku väärtusega, kestev, eetiliselt valmistatud ning hind oleks vastavuses kvaliteediga.

Aitäh, et olete olnud ja jääte meiega!