10% SOODUSTUST ESIMESELE TELLIMUSELE KOODIGA ESIMENE10! | KLIENDITEENINDUS: +372 5884 4445 E – R 10.00-17.00

10% SOODUSTUST
ESIMESELE TELLIMUSELE KOODIGA ESIMENE10!
KLIENDITEENINDUS: +372 5884 4445 E – R 10.00-17.00

Erzi Puidust küpsetised kastikeses

SKU E-8237

9,99 

Maksa kahes või kolmes osas. Intressivabalt ja lisatasudeta. Loe lisaks:

Tellimisaeg 10-20 tööpäeva

Kellele ei meeldiks värskete küpsetiste lõhn? Lisa värskelt küpsetatud kukkel oma hommikueinele või võta pärastlõunase tee kõrvale tükk kooki. Sa ei kahetse!

Puidust mängutoiduga mängimine on suurepärane võimalus tervislike toitumisharjumuste kujundamiseks ja sotsiaalse suhtluse arendamiseks.

Rollimäng toetab kõnet ja suhtlusoskust, arendab peenmotoorikat, probleemide lahendamisoskust, sotsiaalset empaatiat, loovust ja kujutlusvõimet.

Kirjeldus

Kõige realistlikum mängutoit! Iga ese on valmistatud täispuidust, mis on saadud FSC-sertifitseeritud tarnijatelt ja viimistletud käsitsi looduslikes värvitoonides mittetoksilise lakiga, mis laseb kaunil puidusüül sellest läbi paista. Tulemuseks on toode, mis näeb välja kutsuvam kui pärisasi!

Lapsed armastavad imiteerida seda, mida täiskasvanud teevad, olgu see siis ostlemine, kokkamine või einestamine. Miniatuursest mängutoidust saab mänguaja lahutamatu osa, innustades tundide kaupa kodu ja poodi mängima.
Katsudes siledad puidust tooted sobivad ideaalselt väikestele kätele.

Komplektis on 6 osa: 1 viil röstsaia, 1 terakukkel, 1 nisukukkel, 1 sõõrik, 1 koogitükk. Puidust kast on nende hoidmiseks paras ja sobib suurepäraselt ka poemänguks.

Materjal: puit (pöök)

Mõõdud: 8,3 x 12,2 x 6 cm

Soovituslik vanus: alates 3. eluaastast

HOIATUS! See toode sisaldab väikseid osi ja ei sobi alla 3-aastastele lastele ilma täiskasvanute järelevalveta.
Toode vastab Euroopa ohutusstandardi EN71 nõuetele. Kasutatud värvid ja lakid on mittetoksilised ega ole lastele ohtlikud.
Valmistatud Saksamaal.

Title

Go to Top