10% SOODUSTUST ESIMESELE TELLIMUSELE KOODIGA ESIMENE10! | KLIENDITEENINDUS: +372 5884 4445 E – R 10.00-17.00

10% SOODUSTUST
ESIMESELE TELLIMUSELE KOODIGA ESIMENE10!
KLIENDITEENINDUS: +372 5884 4445 E – R 10.00-17.00

Suurendusklaas XXL

SKU L-2435

14,99 

Maksa kahes või kolmes osas. Intressivabalt ja lisatasudeta. Loe lisaks:

1 laos

Maailma avastamine on tehtud lastele lihtsaks spetsiaalselt õueseiklusteks loodud luubiga!
Sellel suurel ja tugeval puidust suurendusklaasil on kolmekordne suurendusjõud ja selle omadused võimaldavad lastel loodusega põnevaid vaatlusi teha nii aias, pargis kui ka vees.  
Suurendusklaasi käepidemest saab hästi haarata, et väiksematel lastel oleks seda lihtsam käes hoida. Laste luubil on küljes ka mugav kummipael, mis võimaldab kinnitada luupi vööle või kanda seda ümber randme – nii on väikestel looduseuurijatel luup alati käepärast.

Kirjeldus

XXL-suurendusklaasil on suurepärane väljanägemine – ümarad servad, kvaliteetne viimistlus ja maalähedased toonid puitmaterjalil moodustavad imelise disaini.
Suurendusfunktsioon luubil võimaldab lastel näha maailma täiesti uues valguses. Olgu need väikesed putukad, põnevad taimed või kivimoodustised – selle suurendusklaasiga saavad lapsed põnevaid detaile visuaalselt paremini näha ja pisikesi saladusi paljastada.
See lastesõbralik suurendusklaas on populaarne õue- ja avastusmänguasi – pered saavad veeta koos kvaliteetaega värskes õhus ja lapsed samal ajal põnevat maailma avastada.

Lisainfo

Materjal

kangas, puit, sünteetika

Toote mõõdud

21 x 12 x 1.5 cm

Soovituslik vanus

24+ elukuud

Bränd

Small foot

Oluline teave

Alla 3-aastastel lastel on vajalik vanemate järelvalve!

Title

Go to Top