OÜ LASTEKAUBAD on perefirmana tegelenud lastekaupade müügiga 2008. aastast.

Olles samal ajal eestvedajaks mängumaale ja mitmele lastehoiule, töötades igapäevaselt väikelastega ja ammutades teadmisi väikelaste arengupsühholoogiast kõrghariduse omandamise raames, oli tekkinud selge arusaam, millised peaksid olema mänguasjad, mis vastaksid laste huvidele ning vanemate vajadustele – atraktiivsed, õpetlikud, vastupidavad, lastesõbralikud nii omaduste kui ka funktsionaalsuse poolest ning mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega. Lastehoiulapsed andsid igapäevases mänguhoos oma panuse lelude “testimisel” ja olid suurepäraseks indikaatoriks esialgse tootevaliku koostamisel.

Mänguasjade veebipood Trips-Traps-Trull alustas tegevust 2015. aasta novembris, eesmärgiga pakkuda arendavaid, laste- ning loodussõbralikke puidust mänguasju ja õppemänge.

2017. aasta jaanuaris avasime mänguasjapoe Tartus Lõunakeskuses.
2017. aastal liitusime Astri.ee ostukeskusega.
2018. aasta novembrist kuni 2019. aasta detsembrini kauplesime Tartus ostukeskuses Kvartal.
2020. aastal avasime uue veebipoe tripstrapstrull.ee

Tänaseks on mänguasjapoe Trips-Traps-Trull tootevalik märkimisväärselt laienenud ja täieneb pidevalt. Tootevaliku koostamisel toetume aastatepikkusele väikelastega töötamise kogemusele, klientide tagasisidele, erialaspetsialistide teadmistele ning erinevatele uurimistöödele ja teaduslikele artiklitele.

Meie jätkuv eesmärk on toetada laste arengut, pakkudes selleks harivaid mängu- ja õppevahendeid ning olla lapsevanematele hea teeninduse, huvitava ja kvaliteetse tootevalikuga turvaline ning usaldusväärne ostukoht.