Mänguasjapood Trips-Traps-Trull alustas interneti vahendusel puidust mänguasjade müügiga 2015. aastal, lastehoiuteenuse kõrvaltegevusena.

Aastast 2008 mitme lastehoiu tööd korraldades olime võtnud suuna kasutada oma õppe- ja kasvatustegevuses peamiselt puidust mänguasju. Meie tõekspidamise kohaselt pidid mänguasjad olema turvalised ja jätkusuutlikud ning laskma lapsel areneda ehk need ei tohtinud mängida lapse eest mängu ära, vaid võimaldama lapsel endal arendada loovat ja vaba mängu. Välistasime "tuled ja viled” - vilkuvad ning häält tegevad mänguasjad.

Aja jooksul, enda lastehoidude vajaduste suurenedes, hakkasime puidust mänguasju ise otse Euroopa parimatelt tootjatelt tarnima. Vaimustus imelistest, elutruudest leludest aina kasvas ning koos sellega ka soov hakata neid pakkuma kodudesse ja teistelegi lasteasutustele.

Aastaid väikelastega töötades oli meil tekkinud selge visioon, millised peaksid need mänguasjad olema, mis vastaksid samaaegselt laste, lapsevanemate ja ka lasteasutuste huvidele ning vajadustele – ohutud, atraktiivsed, õpetlikud, vastupidavad, lastesõbralikud nii omaduste kui ka funktsionaalsuse poolest ning mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega. Oma panuse mänguasjade “testimisel” ja esmase tootevaliku koostamisel andsid ka lastehoiulapsed, kes igapäevases mänguhoos olid suurepärasteks indikaatoriteks.

Mänguasjade veebipood Trips-Traps-Trull alustas tegevust 2015. aasta novembris, eesmärgiga pakkuda lastele ja lapsevanemaile arendavaid, laste- ning loodussõbralikke puidust mänguasju ja õppemänge. 2016. aasta oktoobrist jätkas veebipood lastehoidudest eraldiseisva ettevõttena.

2017. aasta jaanuaris avasime mänguasjapoe Tartus Lõunakeskuses.

2017. aastal liitusime Astri.ee ostukeskusega.

2018. aasta novembrist kuni 2019. aasta detsembrini kauplesime Tartus ostukeskuses Kvartal.

2020. aastal valmis uus veebipood.

2022. aasta veebruarist lõpetasime kauplemise Lõunakeskuses ning jätkame veebikaubanduse ja laomüügiga. Veebipoodi tripstrapstrull.ee haldab ettevõte Salum Retail OÜ.

Aja jooksul on mänguasjapoe Trips-Traps-Trull tootevalik märkimisväärselt laienenud ning täieneb ja muutub pidevalt. Valiku koostamisel toetume klientide tagasisidele, pikale lastega töötamise kogemusele, psühholoogiaõpingute raames omandatud teadmistele ning erialaspetsialistide nõuannetele. Iga mänguasja puhul jälgime hoolega, et see oleks turvaline, haridusliku väärtusega, kestev, eetiliselt valmistatud ning hind oleks vastavuses kvaliteediga.

Meie jätkuv eesmärk on toetada laste arengut, pakkudes selleks harivaid mängu- ja õppevahendeid ning olla lapsevanematele hea teeninduse, huvitava ja kvaliteetse tootevalikuga turvaline ning usaldusväärne ostukoht.