OÜ LASTEKAUBAD on perefirmana tegelenud lastekaupade müügiga 2008. aastast. Mänguasjad on ettevõtte keskmes 2015. aastast, mil sai tasapisi alustatud interneti vahendusel puidust mänguasjade müügiga.

Olles 2008. aastal väikelapse emana eestvedajaks ka lastehoidudele, tuli igapäevaselt lastega töötades tõdeda, et siinses kaubandusvõrgus saadaolev mänguasjavalik ei rahuldanud kõiki meie ambitsioone.

Olime tegevust alustades teinud otsuse kasutada töös võimalikult palju puidust mänguasju, kuid neid tuli lasta meistritel valmistada või välismaalt tarnida. Kriteeriumiks oli see, et mänguasjad pidid võimaldama lapsel areneda ehk need ei tohtinud mängida lapse eest, vaid lapsega koos. Töö käigus tekkis mõistmine, millised peaksid olema mänguasjad, mis päriselt vastaksid samaaegselt laste, lapsevanemate ja ka lasteasutuste huvidele ning vajadustele – ohutud, atraktiivsed, õpetlikud, vastupidavad, lastesõbralikud nii omaduste kui ka funktsionaalsuse poolest ning mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega.

Kõik aga, mis meie nägemusele vastas, oli väikese eralasteasutuse jaoks liiga kulukas ning võetud suuna hoidmiseks jäi ainuke võimalus ise otse tootjatelt puidust mänguasju hankima hakata. Soov pakkuda neid ka kodudesse ning teistelegi lasteasutustele kasvas koos vaimustusega imelistest, elutruudest leludest, mida parimatel Euroopa tootjatel meile pakkuda oli.

Lastehoiulapsed andsid igapäevases mänguhoos oma panuse mänguasjade “testimisel” ja olid suurepäraseks indikaatoriks esialgse tootevaliku koostamisel. Mänguasjade veebipood Trips-Traps-Trull alustas tegevust 2015. aasta novembris, eesmärgiga pakkuda lastele ja lapsevanemaile arendavaid, laste- ning loodussõbralikke puidust mänguasju ja õppemänge.

 

2017. aasta jaanuaris avasime mänguasjapoe Tartus Lõunakeskuses.

2017. aastal liitusime Astri.ee ostukeskusega.

2018. aasta novembrist kuni 2019. aasta detsembrini kauplesime Tartus ostukeskuses Kvartal.

2020. aastal avasime uue veebipoe tripstrapstrull.ee

 

Tänaseks on mänguasjapoe Trips-Traps-Trull tootevalik märkimisväärselt laienenud ja täieneb pidevalt. Valiku koostamisel toetume aastatepikkusele väikelastega töötamise kogemusele, psühholoogiaõpingute raames omandatud teadmistele, erialaspetsialistide nõuannetele ning klientide tagasisidele.

Meie jätkuv eesmärk on toetada laste arengut, pakkudes selleks harivaid mängu- ja õppevahendeid ning olla lapsevanematele hea teeninduse, huvitava ja kvaliteetse tootevalikuga turvaline ning usaldusväärne ostukoht.